BLOG JE V REKONSTRUKCI ;D

Mad Father [game recenze]

16. února 2016 v 1:09 | Kichi |  Recenze

Mad FatherMad Father je volně stažitelná hororová jrpg "puzzle" hra.
Vytvořena v Wolf RPG Editoru.

Autorem je Sen.
Hra byla vydána roku 2012 + novější verze vydaná později
Stáhnutelné >zde<
(malá (11 let) a velká Aya Drevis)

Příběh (bez spoilerů): Malé jedenáctileté Aye Drevis přesně před rokem umřela její maminka Monika. Ovšem jak umřela a proč? Aya zůstala tedy jenom s otcem, jeho pomocnicí Mariou a se svým králíčkem Snowballem. Její táta je vědec a svoji laboratoř má pod domem a zakazuje Aye tam vstupovat. Co tam skrývá za tajemství? A proč Aya slyší často z laboratoře divný křik? Této noci se vše dozví..

(Aya, Dio a Snowball ;D)

Můj názor (spoilery):Mad Fathera jsem hrál asi 6x a nikdy mě to nepřestane bavit xD Všechny postavy jsou prostě boží >w< ale povětšinou maj pěkně smutnej osud. Jako třeba Corona. Hádanky jsou jednoduché a i všechny ty gemy se dá najít tak v pohodě. Některé ty zápasy se zombikama jsou fakt >:C k vzteku. A nebo ty panenky oh god. Ale ta hra mě baví a Aya je saa kjat. Ale moje oblíbená postava bude asi Father protože mmmh miluju se do něj vžívat, poté Salesman prootže je taký fancy a leskne se mu pleška, poté Aya protože i přesto, že je hlavní postava tak není takový šulin a je dobrá :3 a cute. A poté Dio, který mě naprosto ohromil na konci qwq a je pěknej. Prostě- super hra ;D

(Dio, screenshot přímo ze hry)

Klady+
  • Příběh + vysvětlení (např si tam můžeme přečíst Mariin deník)
  • Charaktery
  • Lehká angličtina, nelze dojít k žádnému nepochopení
  • Vypadá to pěkně c:
  • Boží klapání bot když chodíme, řev Ayi a ten dokonalý smích tatky c:
  • Vzpomínky z minulosti na mamku, tatku apod.
  • Speciální PART S DIEM (pozor at na něj nezapomenete) !!
Zápory -
  • Možná by to chtělo více konců ;w;
  • Ukládání u havránka xc (ale naštěstí tam byl často)
(Aya s motorovkou, kterou ve hře skutečně získáme xD)

Závěrečné hodnocení od Kichiho
9/10


(opět boží animace od autora: Mike Inel)

(moc pěkný cosplay a krom toho dost true shit xD a to druhý.. omg to mě fakt seká xD)

(Awuu tu jsou skoro všichni owo ta Aya ♥)

Už bych to tu měl přestat spamovat cosplayema~
No snad se vám recenze líbila ^^ a zahrajete si to pokud ste to ještě nehráli :<
A nebo jste si hezky připomněli jak jste to smažli ;D

"AYAAA DOKO NI IRU NO KANAAA ?!!!"
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Myshelka Myshelka | Web | 16. února 2016 v 8:16 | Reagovat

Jéé tu hru jsem viděla jak to hral Pewdiepie :DD A strašně moc se mi líbila, hodně napínavá, hlavně jak ji ten otec chtěl zabít :DDD

2 Yukislav Yukislav | Web | 17. února 2016 v 18:54 | Reagovat

MAD FATHER! :3
2012 mi příjde hrozně nedávno (?) xD
Každopádně příběh jako takový,se mi u Mad Fathera dost líbí,není přebytečně komplikovaný,ale přesto bych řekl, že je hezky vymyšlený a dokáže zabavit- Líbí se mi,jak téměř až do konce nevíš,o co tam vlastně jde a proč Alfréd udržuje Ayu v pořádku a bez zranění,pod zástěrkou otcovské lásky.Tak jistěže. c:

*Nebudu spoilerovat v komentářích,aby tím tvé nespoilerování neztratilo smysl* xD

U Mad Fathera se mi hlavně líbí vzhled jak interiéru tak postav + atmosféra a v neposlední řadě hudba a zvukové efekty.Co se týče postav,padla mi do oka Aya,ne jen svým pěkným zjevem,ale i povahou mi ničím nevadila,naopak- A to i v pozdějším věku (Nemůžu spoilerovat,ale uznejme si že i starší Aya je svým způsobem sympatická >.>)

(...Není tohle spoiler?)
Kašlu na to.

TENTO KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY!<

A nejspíš trochu překvapivě,když jsme to teď hráli znovu, začal jsem mít rád Mariu - Víc než předtím,hlavně díky tomu konci.Její neochvějná věrnost,která jí zůstane téměř až do poslední chvíle - (A uznejme že ta poslední chvilka je docela epická xc).Dio je super,jen mě možná trochu mrzí, že ve hře není trochu víc,aby hráč mohl i víc sledovat jeho charakter (A jeho krásnej xichtík.), Ayina maminka (tento článek mi přinesl něco nového- Doteď jsem nevěděl, že se jmenovala Monika xDD o.o) se mi nevím-proč,dost líbila.Nevím ani čím se mi zalíbila,ale nemůžu absolutně říct, že by mi vadila, (+ Part kde mrskne parfémem pomalu do nové dimenze je nejlepší) navíc mi příjde hrozně hezká.
Koho musím zmínit je Coron! Protože i na to,jakou chvilku tam byla, ji mám rád,takovej malej šmejd,který byl v podstatě užitečný,jen o tom nikdo nevěděl- Máme rádi tyto typy postav.
A ten kluk, kterýmu uvaříme flák masa, je prostě vychrtlej Misaki Takahashi v divné vestě xD xc

Zvuk v Mad Fatherovi je skvělej! To klapání bot se mi hrozně líbí, a Alfrédův řev je nezapomenutelný, jak ho jednou slyšíš (Plus si vždy představím tebe- Je tohle kompliment? xDD).
Mike Inel je šikovný, ne jen proto, že udělal aplikaci "xicht" (Myslím že se to původně jmenuje jinak, ale znáš mě xD),která byla cute a měl jsem ji na mobilu asi dva dny,ale jeho animace jsou krásné,sakra,když zanimuje celého Mad Fathera,myslím,že si vůbec nebudeme stěžovat <3

Možná by to chtělo více konců, ale myslím,že něco jako Mad Father jich ani víc nepotřebuje, zápletka je jasná - Máma, nebo táta. V podstatě myslím že víc konců by tomu trochu ubralo tu jednoduchost,ale i tak to není úplně špatný nápad. x)

S tvým hodnocením souhlasím:3
Ten cosplay *-* Ta Aya, aw.
Dávám ti imaginární catnip za to, jak pěkně ten článek vypadá:3
Ty obrázky x3
Super recenze (Jak sbalit blogera, part 2?) NAH! xD
Fakt se mi to líbí, už se těším na další game recenze x3 ~

3 Den Den | E-mail | Web | 2. března 2016 v 16:17 | Reagovat

Dřív jsem tyhle "erpégéčka" fakt žrala, dneska už ani moc ne, ale Mad Father (společně ještě s Ib a Witch's House) se mi tak moc usadili v podvědomí, že je asi nikdy nepřestanu milovat. Všechno jsou to tak boží hry s nádherným příběhem a pointou, prostě můžu jenom doporučit :)
Super recenze! :D

4 Aya Evans Aya Evans | Web | 6. března 2016 v 15:54 | Reagovat

Ah na tuto recenzi jsem se těšila. :3 Ráda jsem si hru konečně přiblížila a pokusím se ji u sebe zprovoznit, protože bych ji fakt chtěla zkusit T////T Líbí se mi ten mystery příběh a postavy (a pak ty cosplaye omg so cool ;///;). Ty animace jsou úplně boží omggg T///u////T Haha, snad pochopím, jak se to hraje. Recenze je super, klidně bych přečetla i o něco delší. :3

5 CaseyStivy CaseyStivy | E-mail | Web | 7. října 2017 v 15:27 | Reagovat

Some people, especially those running on busy daily schedules tend to use the pills to help maintain weight since they can not afford to follow all the diet programs. This is not advised. It is recommended that one seek advice from a professional in this field before using the pills. This can save one from many dangers associated with the misuse.

The diet pills should always be taken whole. Some people tend to divide the pills to serve a longer period of time. This is not advised and can lead to ineffectiveness. If it is required that one takes a complete tablet, it means that a certain amount of the ingredients are required to achieve the desired goal. It is also recommended that one does not crush the pill and dissolve it in beverages. Chemicals found in beverages have the potential of neutralizing the desired nutrients in the pill thereby leading to ineffectiveness. The best way to take the tablets is swallowing them whole with a glass of water.

The diet pills speed up the metabolic processes. This is the key factor that leads to the burning of all the fats in the body. This means that one passes out lots of urine, which subsequently leads to dehydration. It is imperative that the user take lots of water round the clock. This will help curb dehydration, which can lead to health problems. In addition to that, water offers the required medium for the function of the nutrients and elimination of the fats.

When buying the review of diet pills, it is imperative that one gets the most recommended dose. People tend to compromise the quality and effectiveness of the tablets due to the variation in cost. The low priced pills depict poor quality, which means their effectiveness is not reliable. Some have also been found to cause health problems. The dose should also be taken as recommended. Over dose will not speed up the process but rather lead to complication. This will increase risk of side effects. If the taking of the pill is forgotten, do not take more to compensate for the lost time.

The diet plan enclosed with the diet pills has also to be followed. According to the requirements, the termination of the diet must be done even with no results. This means your body is irresponsive.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama