BLOG JE V REKONSTRUKCI ;D

Kin no na-me ~ 2.díl

18. června 2015 v 10:31 | Kimesuke |  Kin no na-me
Takže je tu druhý díl qwq
protože pár lidí projevilo zájem ><
snad vás bude trošek víc qwq no a abych věděl kolik přesně lidí
to čteee tak todle je anketa - tak prosím aspon klikněte abych věděl, že to nepíšu pro sebe qwq
budu fakt moc rád q---q

Krapet kratší díl >< gomeen krapet hodně
asi budu spíš psát kratší díly
ale častěji 8)
Povídka: Kin no na-me
(mělo by to znamenat Zlaté oči)
Část: Druhá
Téma: BDSM (18+)
Postavy: Hangyaku Kin
Karu Kiseki
Kagayaki
Migi a Hidari (Midari)
Kimasu
Pozn. autora: Psáno pro Saskii


*otevřít v novém okně pro větší velikost ;D*
Takžee toto je Kagayaki (kreslenej pro Yukiho protože ho má rád)
nuu snad se vám aspon trochu líbí ><
ty vlasy nemá tak šedivý btw xD
noom :T
ten lineart mi zabral asi půlku života
já myslel že se rozbrečím
vážně

"To je ale pěkná blbost- tímhle jsme to nemohli vyhodit" vstal jsem. Poslepu jsem se nějak dopajdal ke dveřím a otevřel je. Na chodbě bylo normálně rozsvíceno. Trochu jsem přivřel oči při tak náhlém návalu světla a snažil se nějak rozkoukat. Pohledem jsem sjel k rohu chodby kde by měli být spínače s pojistky. Co to.. Stál u nich stejný kluk jako ten co u mě předtím zvonil. Lehce se usmíval. Zamračil jsem se. No já ho přetrhnu. Řítil jsem se k němu.
"Co to jako děláš ? Mohl jsi mi porouchat můj x-box- to nemůžeš takhle vypínat. Seš snad uplně blbej ty vole?" hudroval jsem. V klidu se na mě podíval.
"Říkal jsem ti ať to ztišíš. Hangyaku Kine." Zarazil jsem se, přejel jsem ho trochu důkladněji pohledem. Jakobych si předtím nevšiml těch tmavých, krátkých vlasů, těch světle modrých očí. On je..
"T-ty! Co- co tu děláš Karu..Kisoku?"

"Oh to sis všiml až ted? Ty jsi ale blesk." jeho výraz se nijak nezměnil, ale v jeho očích bylo jasně vidět jak se mi vysmívá.
"Promiń idioty si nepamatuju." zaprskal jsem.
"To je ale zvláštní, svoje kamarády si pořád pamatuješ."
"C-co?"
"A sebe nejspíš taky hm?"
"Okamžitě to odvolej zasranej šprte" zamračil jsem se. Co si to vůbec dovoluje urážet moje kámoše.
"Měl bych? Myslím, že ne. Ale ty byses měl připravit na školu jinak zas budeš nejhorší. I když pochybuju, že by ti nějaká příprava pomohla, že?" zavřel skřínku s jističema a šel ke svému bytu.
"T-ty! Proč bych tě měl jako poslouchat?" vztekle jsem zas skřínku otevřel a zapnul si proud v mém bytečku.
"Pokud zas budeš dělat rámus vypnu ti to." přivře oči.
"Mmm no už se bojím" ušklíbl jsem se a tiše zasmál. Zaběhl jsem do těch velkých dveří na konci. Už jsem se s ním nehodlal bavit, idiot. Jak jinak, byli všichni členi mojí damácí párty natisknutí na dveřích a poslouchali.
"To vážně?" uškíbl jsem se.
"Měl jsi mu jednu vraziiit" zařval Kagaya a začal předvádět jakými všemi způsoby jsem ho mohl zmlátit.
"Docela ti to nandal" zahlásil Hidari "Jo no." pokýval hlavou Migi. Kouknul jsem na ně pohledem aka díky za podporu hoši.
"Odkud se vůbec znáte?" naklonil trochu hlavičku dlouhovlásek. Povzdychl jsem si. Věděl jsem, že to příjde.
"Noo. Chodili jsme spolu do školky a pak do půlky základní školy, než přestoupil na nějakou lepší." trochu jsem si promnul spánky "Nedá se říct, že bychom se měli nějak v lásce."
"To se asi nedivím, vypadá od pohledu jako pořádný šprt." kývnul Kagaya a strčil si do pusy sýrovou tyčku.
"Jo, to on byl" zamračil jsem se. "Nechápu proč musí být zrovna tady."
"No a co chceš dělat?" naklonil se trochu Migi "pustit to znova?" doplnil ho Hidari.
"Samozřejmě! Nebudeme se jím nechávat utiskovat- idiotem" rozhodně jsem zvedl ruku na znamení síly našeho gangsterství a šel zapnout nějakou hudbu. Znal jsem heslo na Kagayakiho mobil a pustil nějakou náhodou písničku. Opět se rozdunily bedínky a mě na tváři přeběhl spokojený úsměv. Ani jsem se nestihl vrátit zpět ke klukům a už nějaká milá osoba opět vyhodila proud. Zatnul jsem zuby.
"TO JE ALE SRÁČ" rval jsem si vlasy. Kagaya se jen tiše smál.
"Noo hele- vzal jsem sebou noťas, tak si můžem něco pustit dokud ho mám nabitej. Nevím co jiného se tu dá dělat" zavrněl a trochu se protáhl.
"No jo, ale tohle mu ještě musíme vrátit" mračil jsem se. Fakt nesnáším, když mi někdo kazí zábavu. Mezitím tam Kagaya zapínal svůj poměrně velký notebook, zapojil do něj kabel a šel k zásuvce.
"Kagayo?"
"Ano Migi?"
"Mohl bys mi říct, proč to zapojuješ?"
"No nebudeš mi věřit, ale proto aby se mi nevybila baterka."
"To ty nebudeš věřit mě, ale nejde nám proud." zazubil se Migi."Vím, že je to fakt šokující no" tiše dodal Hidari.
"Coo? No já vím- to já jen abych vás tak pobavil" zasmál se bělovlásek a točil kabelem ve vzduchu, aby se cítil víc v klidu. "Ty jsi fakt pako co Kagayoo?" smál jsem se s ním.
"Ále ále Kin-chan proč si na mě tak hrubý"
"Neříkej mi Kin-chan!"
"Nevztekej se Kin-chaan"
"ASDHUFIUNHBIJNI!!"
"Rozumím ti Kin-chan" sladce se zaculil a už něco vybíral na notebooku. Midari se jen společně smáli jako vždycky. Zamračil jsem se a trochu nafoukl vztekle tváře. Fakt nesnáším když mi říká Kin-chan, ale zároveň už jsem si u něj nějak zvykl. Přelezl jsem k němu a koukal mu přes rameno.
"Tak co tam máš?" zamrkal jsem.
"Noo je toho celkem dost, ale nedávno jsem objevil skutečně dobrý horor, tak jsem si řekl, že bychom se na něj mohli společně podívat hm?" zazubil se. Miloval horory.
"Ehh-"
"Co je? Bojíš se snad Kin-chan?"
"Nebojím" svraštil jsem čelo. "Jasně, že ne- vždyt jsem drsnej joo?" jenom se zasmál.
"Noo právě proto se ptám." se smíchem se zvedl a začal nám připravovat obrovské letiště z dek, abychom se mohli koukat všichni společně. Radši jsem si nalil další sklenku a dolil ostatním. Asi to nakonec neproběhne tak jak jsem chtěl, ale snad to bude fajn. Určitě. Oni jsou skvělí. Skoro až hrdě jsem na ně koukal, jak tam společně tvoří naši "postel". Pak jsme si všichni pěkně zalezli a Kagaya mezi námi i s notebookem pouštel onen úžasný horor. Všichni jsme tak sedo-leželi a opírali se o mojí postel. Kdybych měl ten horor shrnout- byl strašný. Migi a Hidari asi v půlce usnuli, tak jsme se s Kagayou trochu šoupli, abychom je nevzbudili. Seděl jsem s dekou na hlavě a zakrýval si oči kdykoliv jsem cítil, že něco příjde.
"Takhle si to vůbec neužiješš strašpytle" smál se vždy tiše a stahoval mi trochu deku z hlavy.
"Neee já si to takhle užívám až moc." třásl jsem se pod dekou a koukaly mi jenom oči. Když to mučení konečně skončilo, tak Kagaya zaklapl svůj milovaný notebook a šoupnul ho někam stranou. Seděl jsem tam v té dece a koukal. Nemám rád horory, né že bych se až tak bál, ale- jo asi se fakt bojím. Bože. Stydím se za to.
"Copak? Pořád se bojíš?" usmál se na mě ze země.
"N-ne nebojím" koukl sem bokem a tvářil se jakože nic.
"Jasně." zavrněl "Je to jen film ty posero"
"Vždyt já vím" mračil jsem se. Už i Kin-chan mám radši než posero. Vydechl jsem. Položil jsem se a radši koukal do stropu, aby mi nějaké pitomé stíny nepřipomínali něco děsivého. Polknul jsem.
"Řekni Kine- když máš tedkon byt sám, budem tě moc navštěvovat častěji?" koukl jsem na něj, ležel hned vedle mě. Ani mi neřekl Kin-chan.
"Jasně, že jo." trochu jsem se usmál. Natáhle ke mě pomalu ruku, cítil jsem jak jeho prsty přejeli jemně po mé tváři. Jeho tvář se blížila k té mé. Trochu jsem zatajil dech a....

Pokračování příště ^^)/
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Chcete další díl Kin no na-me alá čtete to vůbec? D:

Ano x)
Yaoi >:D

Komentáře

1 Saki Saki | 18. června 2015 v 19:51 | Reagovat

*vyuzila dohledu pri koupani sestrenice na cteni povidky* ^^
Tou pasazi s hororem jsi mi pripomnel jeden trailer na horor, ktery jsem dneska videla. Jo to mame s Kin-chanem spolecne. Taky vzdycky zaviram oci, kdyz si myslim, ze bude nejaka hrozna scena :D Tesim se na dalsi dily, kdy Kina bude Kisoku stale nasirat a Kin urcite bude furt premyslet jak mu to oplatit xDD no a taky te musis znovu moc pochvalit za kresbu! Uplne wooow!! *____* tesim se, az namalujes dalsi postavy - namalujes zejoooo? ^^~
A nakonec, ty to schvalne ukoncis takhle, ty jsi zlej! :D ale za me - spis bych nechtela, aby ti dva meli mezi sebou nejaky hlubsi vztah nez jen kamaradsky -___-" takze bud si jenom bude delat srandu a nebo se to zajimave vyvine hned ten vecer *jako uz je - diky Kisokuovi*
Snad tento komentar nema moc chyb..psani na mobilu...uz jsem opravovala tolik slov :D

2 Yuki Yuki | 20. června 2015 v 21:41 | Reagovat

To je tak zatraceně super.*Četl jedním dechem*
Tento díl mě bavil ještě víc,než ten první,asi proto že se to rozjíždí pomalu,ale jistě a taky už tam byl ten nerd jerk.Bože vážně zbožňuji Kagayu (Jako postavu, miluju tebe, never forget ;D). Ten obrázek je naprosto skvělý, on je skvělý, líbí se mi jeho sluníčko.Mi se tak hrozně líbí ta část s hororem, trochu mi to připomíná nás až na to že... Já se nebojim..
HHEHE
OHHHH KE KONCI JE TO ŽHAVÝ CÍTÍM TEN HÁRT BÍT V TOM...
Ty máš takovou roztomilou specialitu dávat na konci napjatý věci.
Chytré.
Rafinované.
Teď chci další díl.
A honem *-* xD Neboli až se ti bude chtít že.
Nepolevuj je to epes grádes, mi se tot eda líbí moc:3
Pořád to u mě vyvolává během čtení úsměv na xichtě a proto mě to fakt baví.
Je to super x)
A cítím v tom trochu tak tvůj pohled na věci nevím jak to říct ale je to právěže dost dobře.
TRES BIEN! můj spisovateli :3*

3 Saki Saki | E-mail | Web | 21. června 2015 v 21:15 | Reagovat

Som trashy trash, ale k tomuto dielu už napíšem i komentár. c; Táto poviedka vyzerá zatiaľ strašne dobre, neskutočne sa mi páči, že si ešte i premyslel tie mená postáv a potom napísal, čo znamenajú. XD A tie obrázky k tomu, awh, Kin vyzerá až moc dobre. :D Na bdsm som vážne zvedavá, zatiaľ to vyzerá tak strašne nevinne. :D Najprv Kisoku, teraz ten jeho kamarát, robíš to ozaj napínavé a to nie len tým ukončením. (ugh! XD) Som ozaj zvedavá, čo sa z tohto ešte vyvinie. A tá scénka s hororom. :DDD

4 Nessa Nessa | Web | 24. července 2015 v 23:31 | Reagovat

Som si to prečítala. A bojím sa, že nepridáš ďalší diel. Ale pridaj. Lebo je to dokonalé >.< xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama