BLOG JE V REKONSTRUKCI ;D

Ōkami no noroi - 1.část

14. října 2014 v 22:16 | Kimesuke |  Okami no noroi
Je to poprvé co patlám něco s vlkama a jedno z mých prvních fantas magorií. No- je to spíš jen takový pokus (proto je to tak krátký). Jestli byste vůbec měli zájem o pokračování, protože podle mě je to fakt divné. ._. jakože fakt hodně. Nom. Tak dejte vědět prosím TwT.

Ōkami no noroi
Část: První
Postavy: Kotonaru, Hayashi, Koiru
(prozatím)
Pozn. autora: Je to nechutně divný. Bože. No, uvidíte.


Jako každou noc jsem vyběhl ven. Zabouchl jsem dveře a ještě jednou zkontroloval jestli mám u sebe klíče. Rozhlédl jsem se a nasál ten krásný noční vzduch. Pomalu jsem vyrazil a ze sluchátek hrála náhodná klavírní skladba. Pomalu jsem se blížil ke svému místu a už jsem se nemohl dočkat. Potřeboval jsem tam. Každou noc. Čím víc jsem se přibližoval k lesu tím méně mě rušili nepříjemné vibrace. Mám hold citlivější vnímání pro hluk a pohyb lidí. Jen co jsem došel k lesu, rozeběhnul jsem se. Běžel jsem čím dál rychleji vzhůru do kopce až jsem doběhl na vrchol. Aw. Nadechl jsem se a zíral na měsíc. Dělám to už od nepaměti. Nevím proč, ale uklidňuje mě to a bez toho nemohu usnout. Jsem naprosto závislý na měsíci. Zíral jsem vzhůru k měsíci a nasával jeho energii. Najednou jsem něco zaslechl a než jsem se stačil otočit byl u mě. Tak rychle. Jak je to možné ? Vždy jsem každého vycítil už na kilometry daleko, ale jeho jsem si všiml až ted. Až když je tak blízko u mě. Byl takový obyčejný, ale přesto mě na něm něco fascinovalo. Měl dlouhou černou kápi s kapucí danou tak, že mu nebylo vidět do obličeje a v té tmě jsem toho více neviděl.
"Kdo jsi ?" zeptal jsem se ho po chvíli co stál přímo přede mnou a nic neříkal. Stále neodpovídal a já už ztrácel nervy. Co po mě sakra chce. "Hej ! Odpověz mi." Zavrčel jsem.
"Klid nedozrálý." Řekl. Pomalu a klidně. Ale i přesto, že to řekl v klidu mě to trochu vyděsilo.
"Nedozrálý ?" osočil jsem se.
"Ano, ještě jsi se plně nevyvinul však ?" cítil jsem jak se jemně usmál a koukal se na měsíc.
"Jak to sakra myslíš ?!" nevím proč, ale jeho tón mě neskutečně vytáčel. Vytáčelo mě, že byl na mém místě a ještě k tomu mě takto provokuje.
"Ókami." Co ? Vlk ? Co tím myslí ? Proč nemůže mluvit nějak tak abych to chápal ?
"Co tím do háje myslíš ?" jak jsem to dořekl otočil se na mě a podíval se mi do očí. Jeho oči- byly zlaté. A i přesto, že jeho ústa byla zavřená jsem viděl jeho tesáky. Zíral jsem a nevěděl co mu mám říct.
"Kdo jsi- co jsi ?" řekl jsem.
"Ty se mě bojíš ?" řekl trochu překvapeně.
"Ne- jenom.." začal jsem větu, ale najednou jsem neviděl nic. Cítil jsem jen tupý náraz a nic. Co se stalo..?!

Nic jsem neviděl, jenom tmu. Trochu mě dunila hlava a nebyl jsem schopen moc přemýšlet. Nasál jsem nosem. Cítil jsem příjemnou vůni. Kde to jsem ? Pomalu jsem otevřel oči a viděl trochu rozmazaně. Rozhlédl jsem se zmateně po místnosti. Byl jsem v nějakém pokoji a prahlo na mě ranní slunce. To jsem spal tak dlouho ? Posadil jsem se a zívnul. V tom jsem ucítil prudkou bolest v zápěstí, podíval jsem se na něj a viděl jsem dvě zřetelné ranky vedle sebe. Zíral jsem na ně. Co to sakra je-..
"Ah, už jsi se vzbudil." Usmál se na mě chlapec, který z ničeho nic stál vedle mě. Vyděšeně jsem se na něj podíval. Jaktože jsem sakra nevěděl, že někdo přiblížil ? "Klid, nechci ti ublížit." Řekl a mé oči utkvěly na jeho zrzavých vláskách. Čepýřily se do všech stran a z jeho ofiny na mě zářily jen dvě modrá očka.
"Kde to jsem ? Co se stalo ?Co to mám na ruce ? Kdo jsi ? " Vyhrkl jsem na něj. Měl jsem tolik otázek.
"Ty to nevíš ? Nic nevíš ?" zmateně zamrkal. A pak polknul jakoby to pochopil. "Nom včera jsi potkal vlka. Zlého vlka. Ty jsi dobrý- ovšem jsme tě nestihli zachránit a on tě už kousnul.." Zíral jsem na něj jako na blázna. Začal jsem se smát.
"A to ti mám jako věřit ?" přestal jsem se smát "Víš co ? Jdu domu." Odsekl jsem a vstal. Bože co je to za divného člověka.
"A ty snad víš kde seš ?" pousmál se. Otočil jsem se na něj.
"Co po mě chceš ?" zavrčel jsem.
"Jsi jeden z nás. Potřebuješ naši pomoc a mi potřebujeme tvou." Koukal se na mě a vypadal, že jentak odbít nepujde. Sedl jsem si zpět k němu.
"Takže- ještě jednou- co se stalo ?" sotva jsem otázku dořekl vstoupil do místnosti další člověk. Byl vyšší než já, měl tmavé zrzavé vlasy a stejné oči jako ten vedle mě.
"Hayashi tak jak je na tom ?" přejel mě pohledem a já už se cítil fakt jak nějaký pokusný králík na kterého se všichni chodí koukat a nikdo mu ani nevysvětlí co s ním je.
"No- on nic neví." Řekl malý zrzek vedle mě. Už jsem je vážně propaloval pohledem za to, že mi nikdo nic neříká.
"Vážně ?" starší nevěřícně vykulil oči a poté se otočil na mě "Nom, ahoj chlapče. Já jsem Koiru, liška vedle tebe je Hayashi a ty jsi ?"
"Kotonaru." Zamumal jsem. Jsem naprosto ztracený v tom co se tu sakra děje. Chci to vědět ! "Co se to tu do háje děje ?!" vztekle jsem zavrčel.
"No jak už ti řekl jistě Hayashi. Jsi vlk na liščím území. Buď rád, že ještě žiješ." Pousmál se. Co to do háje melou ?
"Jste šílení. Naprosto šílení !" zařval jsem a vyběhl z místnosti rychle pryč. Vyběhl jsem do nějakého zvláštního města a snažil jsem se rychle utéct někam pryč. Kamkoliv, ale co nejrychleji.
"Zastavte toho vlka !" zakřičel někdo a ihned se za mnou vrhlo několik lidí. Byli o tolik rychlejší než já, nestihl jsem jim utéct. Ucítil jsem jak mě jeden z nich pevně chytil za vlasy a strhnul mě k zemi. Spadl jsem na kolena a snažil se nějak dostat pryč.
"Počkat to je-..on je prokletý." Co ? ..

Pokračování MOŽNÁ příště
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 El El | 16. října 2014 v 17:29 | Reagovat

Napiš další:)

2 Naomi Naomi | 17. října 2014 v 21:59 | Reagovat

Aw~ rozhodne napíš pokračovanie, mne sa to dosť páči ^^

3 Yuki Yuki | 18. října 2014 v 10:46 | Reagovat

Prý že možná
kámo já tě kousnu
Určitě,protože to vypadá to dost dobře *-*

4 Saki Saki | E-mail | Web | 19. října 2014 v 17:19 | Reagovat

Malo to trochu rýchly spád, ale páči sa mi nápad tvojej poviedky ^^ Určite som zvedavá na pokračovanie, ale neboj sa príbeh trošku rozvinúť, opisovať všetko, čo ťa napadne, okolie, pocity a tak, nech si vieme tvoje prostredie lepšie priblížiť^^ Určite by som si rada prečítala i pokračovanie! *///*

5 Thanatos Thanatos | Web | 25. října 2014 v 12:33 | Reagovat

Kitsune ~ ♥
Příběh jako takový se mi dost líbí. Ale u čtení mi vadily určité fráze, které k sobě nepasovali a hlavně jsem postrádala interpunkci, která je podle mě u povídek dost důležitá. To jsou moje postřehy jako někoho, kdo taky píše a vyslechl si milion podobných kritik. >D
Jdu číst další! Děj se mi neskutečně líbí! ~

6 Yuii ι(^・ω・^)/★ Yuii ι(^・ω・^)/★ | Web | 25. října 2014 v 18:33 | Reagovat

Vypadá to zajímavě~ snad už nejsi smutný že nečtu tvoje povídky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama